Parkování letiště Praha – ceny parkovného vás mile překvapí

Parkování letiště Praha – ceny parkovného vás mile překvapí

V posledním roce nás nemile překvapují stoupající ceny, parkování u letiště Praha si ceny ale drží a nezdražuje! Díky tomu a také díky příznivým cenám letenek je tak letecká doprava stále tou nejvýhodnější a nejpohodlnější formou dopravy. Jaké další příjemné služby na nás čekají na našem mezinárodním letišti v Praze?

Užijte si Parkování u letiště Praha. Cena se odvíjí podle počtu dnů

Na pohodlné cestování si samozřejmě člověk zvykne poměrně rychle. Ty tam jsou doby, kdy jsme jezdili na dovolené výhradně vlakem nebo autobusem. Vzestup letecké dopravy nezastavila ani pandemie Covidu19, ani stoupající ceny pohonných hmot. Lidé miluji cestování a leteckou dopravu stále využívají i pro účely obchodních schůzek a jednání. A k letecké dopravě patří i příjemné pohodlí. Tím myslíme od začátku cesty až po její konec. A cestování začíná cestou na letiště. A už i ta muže patřit mezi pohodlné. Sednout do vlastního auta a vystoupit až na letišti! Dnešní doba tomuto trendu velmi přeje a v blízkosti pražského letiště Václava Havla již vzniklo několik specializovaných parkovišť. Ta jsou v poslední době velmi hojně využívána, a to nejen v letních měsících, kdy se létá za teplem na dovolenou. Tato parkoviště s oblibou využívají také obchodníci, kteří na luxus svého vozu nedají dopustit.

Jak funguje parkování u letiště?

Tato skvělá služba zajistí, abyste se dostali pohodlně se zavazadly co nejblíže vašemu odletovému terminálu. Přijedete na parkoviště, kde si od vás převezme automobil vyškolený profesionální řidič. Jakmile máte vyložena všechna zavazadla, váš vůz je zaparkován na smluvené místo. Vy společně s vašimi spolucestujícími a zavazadly nastoupíte do osobního auta nebo mikrobusu a jste během pár minut dopraveni na místo odletu. Stejný postup je pak praktikován i pro cestu zpět. Stačí nahlásit datum a přesný čas vašeho příletu z dovolené nebo pracovní cesty a řidič bude čekat s přistaveným vozidlem na váš návrat na letiště.

Je vozidlo v bezpečí?

Spolehněte se! Vozidlo, které parkuje na specializovaném parkovišti u letiště Praha, je pod stálým dohledem kamer a lidských očí, takže si můžete být jisti, že během vašeho pobytu v zahraničí je o něj náležitě postaráno.

Jaké další služby můžete využít?

Pražské letiště jde s dobou a jeho služby nezaostávají za ostatními mezinárodními letišti. Pokud potřebujete například koupit květiny manželce obchodního partnera, nebo třeba té svojí, na pražském letišti se vám to nejspíš podaří.

Na letišti Václava Havla naleznete například také lékárnu, která disponuje velkou nabídkou léčiv ve volném prodeji. V případě nevolnosti nebo závažnějších zdravotních problémů můžete mezi terminály navštívit místní pohotovost, kde se vám ve kteroukoliv denní nebo noční dobu budou ochotni věnovat profesionální lékaři. 

Na letišti samozřejmě nechybějí obchody se suvenýry, parfumerie, obchody s módou a spodním prádlem. A pokud máte hlad, chuť nebo žízeň, těší se na vás personál několika kaváren, restaurací a také fast foodů různých provozovatelů.

Pokud se chcete na letišti potkat s některým z obchodních partnerů, neváhejte využít prostorů speciálních letištních salonků, které současně nabízejí na objednání i občerstvení a catering.

Jaké služby na letišti využíváte při svých cestách nejčastěji vy? Napište nám, která ze služeb vám na našem domácím letišti chybí nejvíce. Existuje nějaká opravdu zajímavá služba, se kterou jste se setkali v zahraničí a rádi byste ji využívali u nás? Dejte nám o ní vědět!

Pavla Snášelová