Erotické masáže jsou pro všechny

Erotické masáže jsou pro všechny

Erotické masáže v Praze nebo kdekoliv jinde, jsou pro všechny. To píšu s plným vědomím toho, že se může rozvinout diskuze o tom, kolik pohlaví vlastně máme a jestli na ně mohou i osoby, které vlastně neví co jsou. Pohled do kalhotek či trenýrek by jim to asi spolehlivě prozradil, ale uznávám, že něco jiného jsou neoddiskutovatelná fyzická fakta a něco jiného pocit, který nelze tak snadno definovat či vysvětlit.

Všichni, bez rozdílu pohlaví, máme své biologické potřeby a není nejmenší důvod se v nich omezovat. Stačí si otevřít Kámasútru aneb poučení o rozkoši a je jasné, že touha po dotecích je stará jako lidstvo samo. Moc dobře si pamatuji rozporuplné pocity, kdy jsem jako čerstvě plnoletý jinoch stopnul kamioňáka, který mi, abych se během jízdy nenudil, hodil do klína erotický časopis západoněmecké provenience. Německy jsem neuměl ani tehdy a neumím ani teď, ale obrázkům jsem rozuměl.

A o pár let později, když jsem viděl film Lid versus Larry Flint, mi to docvaklo. Oni ti „zápaďáci“ nebyli  prohnilí, jen my jsme byli tak uzavření. První sexuální zážitky mi dál rozšířily obzory. Sex není hnusný a ošklivý, ale příjemný a vzrušující. Vybaven těmito zkušenostmi jsem si, opět o léta později, dopřál i první erotickou masáž v Praze. Byl jsem singl, tak ani pocit, že bych někoho podváděl, jsem neměl. Navíc nikoho nepodvádíte. Jde o masáž, ne o vztah. Masérku do kina, na večeři ani do života nezvete.

Představte si svět bez propagace erotiky. Bez filmů, kde by nebyly ani milostné zápletky, ani milostné trojúhelníky. Bez obrazů, kde ne nebyly erotické motivy (což by znamenalo v renesanci obrovskou ztrátu) a knihy. Vzpomínáte na Padesát odstínů šedi? Kniha, která vzbudila ohlas jak u recenzentů, jak čtenářů a to takový, že podle ní byl natočený film? Nic z toho by nebylo. Nebyly by sochy, včetně věhlasného Michelangelova Davida, nebyly by reklamy a dokonce ani anticena Sexistické prasátko. 

Sex a jeho ztvárnění má v našem světě tak silnou úlohu, že si jeho neexistenci vlastně ani nelze představit. Dokonce by zmizelo i erotické spodní prádlo. A to by byla opravdu škoda. Na volbě miss by zmizela promenáda v plavkách a vlastně i beach volejbal by ztratil kus svého kouzla.

Ze svých cest vím, že eroticky se oblékají i ženy v islámském světě. Jen to dávají najevo jen před manželem, venku je jim v některých zemích přisouzena burka a čádor. Nicméně i ony se chtějí líbit a cítit sexy.

Přemýšlel jsem nad tím, čemu všemu jsou přisuzované afrodiziakální účinky. Od čokolády, kterou zbožňuji až po mořské plody, které fakt nemusím. Podobné to mám s alkoholem, zatímco víno mě dokáže uvést do příjemné nálady, pivo mě otupuje. Ne nadarmo se říká, že ten kdo dobré pivo pije svého pyje neužije. Zkusil jsem chřest i ústřice, obojí s nulovým afrodiziakálním účinkem. Podobně jsem dopadl s nějakým „zaručeně domorodým a zaručeně spolehlivým“ salátem z kdo ví jakých bylin v Jižní Americe. Prostě mě nic z toho nenabudilo. Ovšem erotická masáž, to je naprosto jiný level. Ta mě nabudila víc, než kilo kvalitní čokolády.

Já vím, že , že jsou mnohem důležitější věci než sex, nicméně jsou i věci mnohem méně důležité. Evoluce nám nadělila rozmnožovací půd a ten je někdy silnější než hlad. Myslíte si, že si vymýšlím? Vy jste nikdy neodložili večeři jen proto, že jste měli šanci na dobrý sex? Já tedy ano. A ne jednou. Jednou přijde doba, kdy mi fyzické schopnosti ochabnou, a to nejen v nadsázce, ale i doslova. Pak budu rád, že mám na co vzpomínat. Kdysi jsem četl větu s níž bych se pro dnešek rozloučil. Nikdy neříkej, že nemůžeš, když nechceš, protože přijde doma, kdy budeš chtít, ale nebudeš moct. A pokud můžete a chcete, začněte svou pouť za erotickou masáží na www.pleasure-world.com

Pavla Snášelová