Předčasná ejakulace je noční můrou mnoha mužů. Víme, jak nad ní vyzrát pomocí několika jednoduchých triků!

Předčasná ejakulace je noční můrou mnoha mužů. Víme, jak nad ní vyzrát pomocí několika jednoduchých triků!

Předčasná ejakulace je nepříjemnost, která trápí až 32 % mužů všech věkových kategorií po celém světě. Někteří se snaží s problémem bojovat sami přirozenou cestou, jiní vyhledávají odbornou pomoc a mnozí z nich to raději vůbec neřeší, což má za následek ztrátu sebevědomí a frustraci, která může přejít až do deprese. Následující článek přináší všem, kteří se potýkají s podobnými potížemi, rady, jak tuto situaci zlepšit. Dozvíte se, jaké cviky pomáhají získat lepší výdrž v posteli, a která moderní léčiva mohou pomoci v boji s erektilními dysfunkcemi.

Předčasná ejakulace – nejčastější příčiny

Příčiny, které způsobují předčasný výron semene mohou být různé. Neexistuje jedna jediná a platná pro každého. Velkou roli na potíže v posteli hraje psychika, stres, zdravotní problémy a genetické dispozice. Dle odborníků lze rozlišit dvě formy předčasné ejakulace:

1.stenická – objevuje se u mladých mužů a je způsobená vysokou citlivostí penisu. Během styku není takový jedinec schopen vyvrcholení ovlivnit.

2.astenická – postihuje všechny věkové kategorie. Jedná se o závažnější formu náročnější na léčbu. Je ovlivněna přecitlivělostí nebo naopak velmi nízkou citlivostí pohlavního údu. V takovýchto případech není nic neobvyklého, že k ejakulaci dochází i ve chvíli, kdy ještě nedošlo k úplnému ztopoření penisu.

2 typy cviků na posílení výdrže

Dosáhnout kvalitního dlouhého sexu lze přirozeně několika jednoduchými cviky, které je potřeba pokud možno každý den pravidelně trénovat. Budete-li důslední a dodržíte pravidelnost, dosáhnete v poměrně krátké době kýžených výsledků.

 

1.Kegelovy cviky – jedná se metodu, která posiluje svaly pánevního dna. Ano, čtete správně, nejen ženy potřebují posilovat tyto partie. Pánevní dno má velký vliv na správnou funkci pohlavního ústrojí také u mužů. Trénink je následující; pokaždé když půjdete na malou, snažte se během čůrání vždy na chvíli proud moči zadržet. Opakujte to několikrát, dokud to půjde a praktikujte tuto metodu při každé takové návštěvě toalety.

 

2.Metoda “start-stop” – zde jde o opakované zadržování ejakulace při masturbaci. Zkuste to překonat a během masturbování těsně před vyvrcholením na chvíli přestaňte a nechejte penis v klidu. Takto to několikrát zopakujte. Ačkoliv to může být trochu vyčerpávající, pro dobrý výsledek je potřeba trénovat tuto techniku denně nebo alespoň každý druhý den.

Jaké jsou účinky moderních léčiv

Rychlým řešením pro oddálení ejakulace a stabilní erekci je požití speciálních léků. Účinnou látkou, která se nachází v těchto přípravcích, je tzv. Sildenafil. Ten způsobuje zvýšení průtoku krve v penisu, čímž zajistí jeho snadné ztopoření. Naštěstí farmaceutický průmysl dnes již natolik pokročil, že reakce těla po požití těchto léků je zcela přirozená. Nemusíte se bát, že byste se po pilulkách nemohli několik hodin zbavit erekce, jak je mnohdy mylně prezentováno.

Kde sehnat léky na oddálení ejakulace

Valnou většinu léků na erektilní dysfunkci seženete v lékárně. K tomu je ale zapotřebí lékařský předpis. Pokud tedy chcete nakupovat v kamenné lékárně, návštěvě doktora se nevyhnete. Pro ty z vás, kteří jsou nesmělí a se svými potížemi se nechtějí nikomu svěřovat, jelikož se jedná o velmi citlivé téma, jsou tu speciální internetové obchody. Ty nabízejí lék podobný známé viagře – Kamagru. Ta obsahuje stejnou účinnou látku, jako zmíněná viagra, ale narozdíl o ní pro její zakoupení není nutné mít recept od doktora. Stačí ji jednoduše objednat online.

 

Právě jste se dozvěděli, jak efektivně bojovat s předčasnou ejakulací pomocí jednoduchých cviků nebo moderních léčiv. Přečetli jste si, jaké příčiny tyto potíže způsobují a zjistili jste, že léčiva na oddálení vyvrcholení nemusíte nutně kupovat na lékařský předpis. Vše se dá vyřešit snadno a diskrétně.

Řešíte vy nebo někdo z vašich přátel či blízkých podobný problém? Máte zkušenosti, které vám pomohly dostat se z této nepříjemné situace? Podělte se o ně v komentářích, rádi se přiučíme!

Pavla Snášelová