Erotické masáže pro ženy – objevte v sobě bohyni! 

Erotické masáže pro ženy – objevte v sobě bohyni! 

Nenechte se mýlit! Možnost užít si erotické masáže není výsadou mužů! Stále více salónů do své nabídky zařazuje hned vedle masáže penisu (lingamu) také masáž yoni určenou výhradně ženám. Tato praktika je přesto pro širší veřejnost ještě pořád neznámá a opředená mnohdy nesmyslnými mýty. Dámy, pojďte s námi její tajími poodhalit!

Co je to masáž yoni?

Jde o jednu z mnoha technik tantrických masáží, která se exkluzivně zaměřuje na ženský pohlavní orgán. I v tomto případě nejde o to ženu stimulovat tak dlouho, dokud nedosáhne vyvrcholení – takové pojetí by bylo extrémně reduktivní. Jejím cílem umožnit jí dosáhnout ještě většího uvolnění, potěšení a také prožitku okamžiku – ať už fyzického, tak duševního a s orgasmem, či bez.

Samotné základní principy tantry jsou velmi inspirativní. Vnímá k sexualitu jako  něco téměř svatého, vyzdvihuje myšlenku přistupovat k tělu ženy, zejména k její vagíně, s pocitem zbožňování, maximální lásky a úcty. Vždyť i samotné slovo “yoni” (termín v sankrtu užívaný pro označení vaginy) se volně překládá jako “posvátný prostor“. 

Masáž yoni je prastará, tisíciletá praxe, která se snaží ženu skutečně uctít, poskytnout jí nezištné potěšení a prozkoumat posvátnou stránku její sexuality. Klade si za úkol umožnit jí pociťovat stále větší rozkoš v podobě mnohonásobných vln v průběhu celé masáže a probudit v ní tak sebeuvědomění a netušenou energii.  

Hlavní benefity této erotické masáže

  • Umožní vám pomalu a smyslně prozkoumávat své tělo. Není třeba nikam spěchat – máte všechen čas, který k tomu potřebujete.
  • Může pomoci překonat potíže s dosažením orgasmu, dokonce i toho vícenásobného tím, že díky masáži získáte lepší uvědomění si vlastního těla a kontrolu nad ním.
  • Může mít terapeutické účinky pro ženy, které v minulosti utrpěly sexuální trauma. V tomto případě se naplno projeví její hlavní myšlenka – dopřát ženě, aby se cítila milovaná, oceňovaná, respektována a ctěná.
  • Podporuje uvolnění emočních bloků a má pozitivní účinky na sebevědomí. Zvyšuje sexuální uvědomění a podporuje duchovní růst.
  • Prostřednictvím relaxace pomáhá odstraňovat stres, úzkost i potíže se spánkem.
  • S její pomocí lze zpevnit svaly pánevního dna a odstranit tak fyzickou bolest v této oblasti.
  • Zlepšuje také lubrikaci a prokrvení okolí pochvy.

Jak masáž yoni probíhá? A co je při tom důležité mít na paměti? 

1. Buďte otevřené novým zkušenostem

Stejně jako při objevování všech nových věcí začněte s otevřenou myslí, bez předsudků nebo souzení vlastního těla. Pohodlně si lehněte na záda, uvolněte se a přenechte kontrolu nad situací masérovi. Ten za použití oblíbených masážních olejů rozehraje smyslnou hru dotyků.

2. Soustřeďte se na své dýchání

Práce s dechem je klíčovým prvkem každé tantrické praxe. Během masáže je třeba udržovat hluboký, pomalý a slyšitelný dech. To posílí spojení vaší mysli s tělem a udrží a pomůže rozprostřít energii do celého těla. Napoprvé to může být složité, ale s přibývající praxí pak dokážete s pomocí kontrolovaného dechu cíleně přesouvat energii do konkrétních částí vašeho těla.

3. Připravte se na postupné budování vzrušení

Masér nepřistoupí k masáži intimních partií rovnou. Vzrušení je třeba postupně posilovat, proto začne jemně laskat hrudní koš, oblast mezi prsy, bříško a podbřišek. Masáž této oblasti několikrát opakuje s narůstající intenzitou, dokud tělo nebude dostatečně připravené na přijetí masáže Yoni.

Masáž yoni je prastará technika vyzdvihující hodmńoty, na které jako by západní kultura zapomněla. Přináší sebou mnoho výhod na fyzické, duševních i duchovní úrovni. Jste připraveny je objevit?

 

Pavla Snášelová