Privátní služby v Praze, tedy privat Praha, mají doopravdy světový zvuk

Privátní služby v Praze, tedy privat Praha, mají doopravdy světový zvuk

Jako student jsem bydlel v Praze na privátu, tedy v soukromí, ale dnes má sousloví „privat Praha“ úplně jiný význam. Kdysi jsem musel napsat jakousi práci o sexuálních službách a pátral jsem po tom, jak si v této oblasti stojí Praha. Řeknu vám, máme světové renomé. Privat Praha, tedy sex v soukromí, je tak vyhlášený, že se k nám pořádají celé zájezdy. Samozřejmě v nabídce klasických cestovek je nenajdete, ale při troše pátrání nezůstanete bez kladného výsledku. 

Nedivím se. Naše holky jsou bezkonkurenčně nejhezčí na světě. Mají v sobě něco z blonďatých seveřanek, ale v posteli se projeví temperament vskutku jižanský. Prostitucí se jen v Praze živí několik desítek tisíc lidí, takže nabídka je vskutku enormní. V praxi to znamená, že si vybere každý. Ohnivé zrzky, půvabné křehké blondýny a temné brunety, které vědí jak chlapa uspokojit. Je potřeba dodat, že každého chlapa. Samozřejmě nabídka není ryze ženského kalibru, ale druhou stranu spektra neznám, takže se jen těžko k němu můžu vyjadřovat.

Jak je možné, že zrovna Praha se stala tak vyhledávanou destinací pro muže, kteří si chtějí zpestřit večer. Může to znít bizarně, ale můžou za to památky a revoluce. Jakmile padla železná opona, okamžitě se za krásami Prahy začali sjíždět turisté v násobně velkých počtech. Levné a skvělé pivo lákalo mužskou část světové populace, za památkami jezdily tisíce zájezdů a všichni víme, že alkohol, tedy i pivo, dělá ženy krásnějšími. Alespoň v mužských představách. Takže k poptávce po sexuálních službách byl už jen krok. 

Navíc tady byly ideální podmínky. Krásné ženy, nově vznikající podniky a nízké ceny. Dolar, západní marka nebo britská libra byly nejen v myslích obchodníků stále „tvrdými měnami“. Zbytek už byl jen přirozený vývoj. Poptávka vyháněla nabídku nahoru, „divoké devadesátky“ vytvořily pouliční prostituci včetně proslavené Perlovky. Pouliční scéna se kultivovala, holky se přesunuly do přítmí erotických salonů, z nichž mnohé fungují dodnes.

Obchod s erotikou je obchod se vzrušením. Poptávka po sexu vždycky byla a jsou země, kde je prostituce legální. Nevěříte? Divili byste se, ale třeba v Německu nebo Nizozemí jde o normální práci u které se platí daně. V Česku máme poněkud švejkovský přístup, není ani povolená, ani zakázaná. Přesně jako v pohádce bratří Grimmů, kde dotyčná  nesměla být ani nahá, ani oblečená.

Kdysi, ještě jako pubertální jinoch, jsem navštívil nudistickou pláž u Rostocku ve východním Německu. Byla to moje první zkušenost, takže jsem se spíš styděl, než abych byl vzrušený. Nicméně velká ráda do mé zvědavosti byla, když první nahá dospělá žena, kterou jsem tam viděl, promluvila česky. Koncept nudismu jsem nakonec docela ocenil. Nikdy jsem neměl rád plavky a když to šlo, koupal jsem se bez nich. Jenže k tomu jsem musel dorůst, první zážitek byl docela šokující. Asi to bylo tím, že ona dotyčná byla tak o dvacet let starší než já. Dnes je to veselá historka z natáčení, prostě úsměvná vzpomínka, ale tenkrát to byl šok. Později jsem miloval a často navštěvoval nudistickou pláž na zakázaném lomu Velká Amerika. Tamní koupání mělo v sobě nejen příslib nahoty, ale i příchuť zakázaného ovoce.

Osobně si myslím, že kdyby šlo v případě prostituce o normální živnost, posunulo by se naše vnímání této profese k lepšímu. Každý se nějak živí a pokud mu tenhle způsob vyhovuje, tak proč ne. Tahle české pološero rozhodně není ideálním stavem. Když si do internetového vyhledávače zadáte privat Praha, zjistíte, že naše holky se mají fakt čím pochlubit. Zní to možná divně, ale vlastně jsem na Prahu z hlediska sexuální světovosti hrdý. Jsme světoví v dívčí kráse a sexuálním umu. Heč!

Pavla Snášelová