Masáž prostaty zní divoce, ale jde o součást erotické masáže

Masáž prostaty zní divoce, ale jde o součást erotické masáže

Zažili jste někdy masáž prostaty? Pokud ano, tak víte, že libé pocity spojené se sexem jsou nejen psychickou, ale i mechanickou záležitostí. Kdysi jsem měl známost s krásnou a v posteli neuvěřitelně šikovnou dívkou, která doslova věděla kam sáhnout. Nakonec jsme se rozešli z důvodů tak trapného, až je mi stydno o tom psát. Našla si jiného. Tehdy ekonomicky lépe postaveného. Dnes, po slušné řádce let je to jinak, chlapík je zatížený dluhy, zatímco já si bydlím ve svém, pravidelně si užívám dovolené v exotické cizině a nedlužím nikomu ani halíř. Asi by nám to ani tak nevydrželo, přesto právě proto, že byla extrémně šikovná, na ni rád vzpomínám. Vlastně ani nevím, jestli jsem jí někdy řekl, že patří z hlediska sexu k těm nejlepším, co jsem v životě měl. Moc dobře věděla, kde má chlap prostatu a překvapila, jak s touhle znalostí uměla pracovat. Krásně zvládala i masáž prostaty

Pokud jsme chlapi ve věku, kdy nám vše funguje jak má, nemá smysl si odpírat tělesná potěšení. Člověk je ve světě živých tvorů jednou z výjimek, která používá sex pro radost. Naprostá většina tvorů má rozmnožovací pud jen k plození potomstva. Pejskaři a kynologové vědí, že fenky jsou ochotné mít potomky a tedy pustit si samce blíž k tělu jednou či dvakrát ročně. Psi jsou na tom na rozdíl od fenek mnohem lépe. Zato šimpanzi bonobo jsou nám z hlediska sexu hodně podobní. Dokáží si ho užít a dokonce zvládají i usmiřovací sex či sexuální hrátky jen tak pro radost. Asi nebude úplně náhoda, že jsou nám ze všech živočišných druhů nejblíže.

Sex je nedílnou součástí našich životů a to, že z něj v minulosti církev udělala tabuizované téma jen dokládá fakt, že církevním činitelům nedocházelo, že nebýt sexu, nebyli by ani oni. Mít sex jen pro plození potomků je stejné jako mít auto jen na cestu do práce. Žádné výlety, žádná radost. A žádné taxíky. Pokud zůstaneme u této automobilové analogie, tak taxík v ní zastupuje prodejnou lásku. Ta sice netrvá věčně, nečekáte od ní doživotní věrnost, ale svou službu udělá. Upřímně řečeno, všichni se rádi, bez ohledu na sexuální orientaci, svezeme v luxusní káře. Třeba jen tak, pro radost.

Ono i s tou doživotní věrností je u u nás poněkud vachrlaté. Když se podíváme na statistiky, tak více než polovina manželství, která si slíbila věrnost, se rozpadá. A téměř vždy alespoň jeden, pokud ne oba, mají nějakou „bokovku“. Věrnost je důležitá, ale zároveň je mýtem. Kdyby věrnost byla skutečně tak silným poutem, jakým by být měla, přišli by rozvodoví právníci o práci. Mám desítky známých, chlapů i ženských, ale spočítal bych na prstech jedné ruky ty, kteří jsou celý život svému protějšku věrní.

Mimochodem víte, kde se vzalo slovo prostituce, které považujeme za hanlivé? Jako v mnoha jiných případech i tady má základ v latině. Prostitute znamená veřejně něco vystavovat. Středověký katolický filozof Tomáš Akvinský ji považoval za nutné zlo, přičemž zajímavé spíše ona nutnost než zlo. Prostě sex je nutný a pokud se ho nedostává doma, dá se koupit. To věděli už ve středověku. Jenže bavíme se hlavně o Evropě, v Asii či Africe to bylo jinak. Mnohem volnější, otevřenější, vřelejší a vlastně i příjemnější. Zakazovat člověku jeho vlastní přirozenost nikdy nevede k dobrým koncům.

Představuji si to, ať se nebavíme jen o sexu, jako kdyby mi někdo zakazoval sladké jídlo. U něj nám evoluce nadělila libý pocit. A najednou, i když okolo budou otevřené cukrárny, mi ho někdo začne zakazovat. Cukráři budou sice muset pracovat skrytě, ale dobroty stále k dostání budou. Jak se budu cítit? Naštvaně. Ale nebudu naštvaný na cukráře. Fandím věrnosti, ale když se dívám kolem sebe, tak si myslím, že prodejná láska vlastně vůbec není na škodu. Tak nebo tak, dívky na eskort v Praze zřejmě nikdy nouzi mít nebudou.

Pavla Snášelová