Erotické masáže: odpovědi na otázky, na které se stydíte zeptat  

Erotické masáže: odpovědi na otázky, na které se stydíte zeptat  

Je zcela přirozené, že jste nejistí a v hlavě se vám dokola honí několik otázek v momentě, kdy svět erotických masérek v Praze začínáte teprve pomalu objevovat. Připadáte si hloupě, když byste je měli vyslovit nahlas? Nemusíte! Ty nejpalčivější a nejčastěji se opakující pro vás zodpovíme právě v tomto článku! 

Co to vlastně je erotická masáž? 

Erotické masáže kombinují tradiční masážní techniky se sexuální stimulací. Spojení erotických doteků umožňuje klientům dosáhnout maximálního vzrušení a uvolnění. Díky tomu je celkový zážitek neuvěřitelně intenzivní a opravdu smyslný.

Jejich cílem je umožnit proudění vnitřní energie ve vašem těle prostřednictvím extrémně vzrušujících dotyků a tělesného potěšení. Obvlášt velký důraz na spirituální stránky věci kladou pak tantrické masáže nebo Nuru.

Ptáte se, zda budete při masáži nazí? Odpověď je ANO! Jen tak se vás masérka bude moct dotýkat opravdu všude a dovést vás tak až na samý vrchol blaha. Navíc si tak můžete dopřát pohled na její překrásné a zcela obnažené tělo, které se nemusíte zdráhat laskat. Věřte nám, že stud rychle opadne a i nahota pro vás bude naprosto spontánní a přirozená. Připravte se na tak silné erotické napětí, že bude jen velmi těžké ho někdy překonat!

Co všechno masáž zahrnuje? 

Jednotlivé typy masáží se od sebe liší, proto doporučujeme projít si jejich detailnější popis. V každém případě se na jejich počátku můžete těšit na sexy koupel spolu s masérkou, jenž vás dokonale nažhaví na to, co má teprve přijít! Pokud si přejete masáž ještě trochu okořenit, můžete si vybrat hned z několika extra služeb:

Co však žádná masáž nezahrnuje je soulož, a to skutečně bez výjimky. Sexuální služby masérky neposkytují ani za příplatek.

Je to vůbec legální?

Nemusíte se ničeho obávat! Navzdory všeobecnému přesvědčení je praxe erotických masáží naprosto legální. Masérky jsou kvalifikované a vyškolené odbornice v této oblasti. 

Mohu se masérky dotýkat?

Jen jen velmi těžké si představit, že během masáže budete mít ruce za zády. Přesto doporučujeme se masérky zeptat na souhlas, než ji něžné dotyky začnete oplácet. Rádi převezmete iniciativu a něžnosti nejen dostáváte, ale i rozdáváte? Vyberte si takovou masáž, která vás v tomto směru bude limitovat co nejméně. Perfektním příkladem je pussycat masáž, během které můžete masérku líbat kdekoliv na těle. KDE-KO-LIV!

Kde se mě masérka bude dotýkat?

Těšit se můžete na to, že bude hladit snad každičký centimetr vašeho těla! Stejně jako při klasické masáži, nevynechá ty části, v nichž se drží napětí – záda, paže a nohy. Svou pozornost bude ale věnovat převážně dráždění erotogenních zón, zejména pak intimním partiím. Nebude to však hned – na tu nejerotičtější část si vás předtím pořádně navnadí!

Jak dlouho masáž trvá?

Záleží na vás, zda si vyberete třeba jen půl hodinku slasti, nebo budete chtít ve společnosti sexy masérky zůstat třeba i dvě hodiny! My vám doporučujeme nikam nespěchat, užít si erotickou  masáž naplno a nechat její účinky klidně odeznít. Pokud chcete opravdu proniknout do všech tajů této smyslné praxe a zažít ty nejintenzivnější orgasmy vašeho života, zarezervujte si alespoň hodinovou variantu masáže.

Jak je to s vyvrcholením během masáže?

Pamatujte, že i v případě erotických masáží a orgasmu, je cesta důležitější než samotný cíl. K vyvrcholení včetně ejakulace samozřejmě budete spolu s masérkou směřovat, ale mnohem větší význam má práce s erotickým napětím a postupné budování vzrušení. Jen tak pak dosáhnete skutečně vysoké úrovně uvolnění a euforie, časem se dokonce můžete propracovat k mnohočetným orgasmům. Ano, i vy, pánové!

Salon erotických masáží je místo, kde se nemusíte za své sexuální fantazie stydět. Stejně tak se nemusíte ostýchat zeptat se na cokoliv, co vám ohledně poskytovaných služeb není jasná. I tady je komunikace klíčová a v mnohém cestu za uspokojením ulehčí.

Připraveni na své “poprvé”?

Pavla Snášelová