UKA – seznamte se s jedinečnou bio kosmetikou ze země vycházejícího slunce. V čem se liší od konvenčních produktů?

UKA – seznamte se s jedinečnou bio kosmetikou ze země vycházejícího slunce. V čem se liší od konvenčních produktů?

Hledáte pečující kosmetiku, která bude šetrná k vám i k přírodě? Japonská značka UKA se snaží skloubit nejpřísnější požadavky klientů na kosmetické přípravky s výrobními procesy, které jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí. Pojďte se seznámit s touto celostvětově proslulou kosmetikou, jež používají i slavné celebrity a maskérny hvězd. V následujícím článku se dozvíte, na jaké produkty se tento známý výrobce zaměřuje, jaká je jeho cílová skupina a v čem se liší ve srovnání s produkty běžně dostupnými v drogeriích. Pokud si potrpíte na kvalitní výrobky a není vám lhostejná naše planeta, tak věnujte chvilku času těmto řádkům.

 

UKA jako vyhledávaná kosmetika v celosvětovém měřítku

Japonská kosmetická značka UKA byla vyvinuta na základě potřeb zkloubit hektický život s každodenní péči o své tělo a s přírodním charakterem výrobků. Zpočátku se jednalo především o manikérské přípravky, později se však sortiment rozšířil také o další pečující kosmetiku. Prvním významným produktem, jenž odstartoval slávu této kultovní značky, byl vyživující olej na nehty. Ten díky příjemnému aroma našel uplatnění nejen v manikúře ale také jako parfém, který lze aplikovat na zápěstí. Zakladatelka značky UKA – japonská manikérka Kino Watanabe, získala díky svým revolučním přírodním produktům věhlasné renomé a její kosmetika je v současné době vyhledávána nejnáročnější klientelou a milovníky bio produktů po celém světě.

 

5 top produktů značky UKA

Narozdíl od jiných podniků se tento japonský výrobce nesnaží vyprodukovat co nejvíce druhů kosmetiky v obřím objemu. Zaměřuje se výhradně na takové produkty, které jsou pro klienty užitečné, a snaží se jejich recepturu dovést k dokonalosti. Mezi nejoblíbenější kosmetické přípravky značky UKA patří:

  1. Multifunkční aroma olej
  2. Aromaterapeutický mycí gel
  3. Podkladový lak na nehty
  4. Sérum proti lupům
  5. Šampon pro vyšší objem vlasů

 

Univerzální přírodní přípravky pro muže i ženy

Nejen pro ženy je kosmetika UKA vhodná. Některé produkty ocení také mužská část populace. Například šampon s rostlinnými aminokyselinami se skvěle hodí pro pány, kteří trpí nadměrným vypadáváním vlasů. Jeho pravidelným užíváním posílíte pokožku hlavy a dodáte jí potřebné živiny a hydrataci. Navíc díky extraktu z divoké borůvky budou vaše vlasy dostatečně chráněny před agresivním UV zářením, které je může snadno poškodit a prohloubit tak ztrátu vlasů.

 

Také další kosmetika této japonské značky nachází místo v pánských koupelnách. Naštěstí je už dávno zbořen mýtus o tom, že dámy by měly pečovat o svůj vzhled a chlap může doslova “smrdět” a být zanedbaný. I muži si zaslouží kvalitní přírodní kosmetické přípravky, aby se cítili svěže a vypadali dobře.

 

Šetrná péče na prvním místě

Nenechte se zmást tím, že některé asijské výrobky, a často právě kosmetické přípravky, mají špatné jméno. Značka UKA je výjimka, která potvrzuje pravidlo, že japonským výrobcům není cizí preciznost a inovace. Cílem tohoto výrobce není prodávat gigantický objem produktů na úkor kvality. Naopak se snaží produkovat pouze takové výrobky, které odpovídají přísným požadavkům spotřebitele. Kosmetika UKA tak patří k nejšetrnějším pečujícím přípravkům, které jsou na trhu k dostání.

 

Teď už víte, v čem je značka UKA jiná. Zjistili jste, pro koho je určena, odkud pochází i jaké jsou mezi lidmi nejvyhledávanější produkty. Dočetli jste se, proč se tato značka řadí mezi kosmetickou špičku a co je jejím cílem. Pokud vás japonská přírodní kosmetika zaujala, můžete ji rovnou vyzkoušet! Nemusíte kvůli ní do Asie, jednoduše ji zakoupíte na internetu.

 

A které kosmetické produkty máte ve své koupelně vy? Nakupujete pouze přírodní výrobky, nebo si je dokonce vyrábíte doma sami? Či jste spíše konzumní typ, a necháváte se zlákat výhodnými akcemi v drogeriích? Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, moc nás potěšíte, když se s námi o své názory podělíte.

Pavla Snášelová