Erotické podvazky a podvazkové pásy, sebevědomí a nová energie do vztahu

Erotické podvazky a podvazkové pásy, sebevědomí a nová energie do vztahu

Pro někoho jsou podvazky a podvazkové pásy něčím, co nemá daleko k lacinosti a předmětu, sloužícímu k prvoplánové provokaci. Zvykli jsme si vnímat erotické prádlo, podvazky a pásy jako součást komicky vyzývavých oblečků nebo naopak jako nadbytečnou a luxusní součást kompletu, kterou žena vytáhne ve chvílích, kdy chce zaujmout, upozornit na sebe a dát muži najevo že dnes je něco jinak. Však právě ono jinak je často podnětem k oživení manželského či partnerského vztahu. Jak mohou erotické podvazky a podvazkové pásy povznést sebevědomí a prohloubit intimitu ve vztahu? Kde se podvazky vzaly a jak se vlastně nosí? A co je na nich vlastně erotické? Seznamte se s touto rafinovaně jednoduchou součástí spodního prádla, vsaďte na správnou volbu pro sebe a své proporce či pro drahou polovičku.

Erotický, symbolický, praktický

Erotické podvazkové pásy a podvazky slouží nejen k navození hravé atmosféry, ale také k praktickým účelům, které dříve doplňoval nádech soutěživosti. Dobývání podvazků coby suvenýru od vysněné dámy bylo známou a lechtivou disciplínou. Podvazky samotné však původné sloužily k upevnění punčoch tak, aby se při chůzi či tanci neshrnuly. Punčochy a silonky se spojeným rozkrokem a vyšším pasem tak, jak je známe dnes, přišly na scénu až po čase. Nicméně podvazek jako symbol velmi brzy doplnil svoji praktickou stránku o svůdnost a erotiku. Získávali jej rytíři od vysněných dam, výměnou za kravatu se v některých zemích stal součástí maturitních plesů a získávání podvazku nevěsty či jeho házení do davu mládenců je tradicí rozšířenou i u nás. Podvazek, jak již bylo řečeno, po čase nahradily punčochy a silonky a na scénu přišly tzv. samodržící punčochy, které lemuje pogumovaný proužek, zaručující protiskluzovost. 

Co že si to chci vlastně koupit?

Podvazky časem nahradily podvazkové pásy, které jsou oblíbené dodnes a jsou tím, co ženy či muži nejčastěji shání, když chtějí toho druhého překvapit intimnějších dárkem. Podvazkový pás upevňuje silonky několika tahy ( = čtyři a více gumiček končících plastovými či kovovými cvočky), dovolují pohyb beze strachu ze shrnutí a na kůži působí velmi svůdně. Při nákupu se tedy nezaměřujte na podvazek, pokud nesháníte zrovna ten svatební, ale právě na ony podvazkové pásy. Vlastnit tento jemně erotický a zároveň praktický doplněk šatníku přináší motivaci ke koupi dalších a dalších samodržících silonek, kterých je dnes nepřeberné množství, k hravým kombinacím a v neposlední řadě ke změně pohledu na své či partnerčino tělo. Nošení podvazkového ve zkratce upevňuje nejen silonky,  ale také přesvědčení o tom, že vaše tělo je svůdné takové, jaké je. Nošení erotického podvazkového pásu není podmíněno kily ani centimetry. 

Jak ale vybrat ten správný podvazkový pás? 

Soustřeďte se na tyto body:

  • Velikost – nepadá a nezařezává se. Změřte se kolem boků či v pase (záleží, jaký druh pásu si vyberete a v jaké výšce ho budete chtít nosit).
  • Materiál – pevnost se odráží na potřebě. Pokud vám bude podvazkový pás sloužit jako součást erotické předehry, nemusíte si lámat hlavu s pevností textilu a bohatě budou stačit čtyři úchytné tahy s plastovými sponami. Když však investujete do širšího a pevnějšího pásy s šesti či více tahy, stane se podvazkový pás jednodušeji součástí vašeho běžného šatníku. 
  • Barva – pokud vybíráte podvazkový pás jako dárek, zamyslete se nad barvou spodního, kterou vaše drahá polovička volí nejčastěji. Tento problém může vyřešit nákup celé soupravy, tedy pásu, silonek i spodního prádla s podprsenkou. Podvazkový pás však může fungovat i samostatně v kombinaci s jiným prádlem, takže se nebojte sázet na jednoduchost ve střihu i barevných kombinacích. 
  • Cena – lacinost se nevyplácí a často se podepisuje na kvalitě zapínání i případných krajek, mašliček a dalších zdobných detailech. Uvolněné nitky, odlepující se třpytivé kamínky, krajka, co se páře po prvním vyprání můžou mít neblahý účinek na zážitek z erotické hry, kdy se pohou nitkou přenášíte zpět do reality a místo hravosti se s myšlenkou “Sakra, vždyť se praly na třicet…” vracíte myšlenkami ke koši s prádlem.

Umění nosit i svlékat. 

Jiskru v manželském či partnerském vztahu nezažehnete pouhým kliknutím na tlačítko koupit, kdy vás následně překvapí balíček plný krajek a šňůrek. Vy se pak po hodině komického navlékání do tohoto příslibu oživení blížícího se večera rezignovaně vracíte zpět k bavlněnému prádlu a říkáte si, že tohle pro mě tedy rozhodně není. Podvazky tu nejsou proto, aby vás stresovaly a nejsou ani kouzelnou formulí, která zajistí večer nabitý erotickou atmosférou. Nejatraktivnější je zdravé sebevědomí, takže se nenavlékejte za každou cenu do něčeho v čem se cítíte jako španělský ptáček či výloha galanterního zboží. Nezapomínejte však, že tahle hra je pro dva a pokud si nejste jisti, zapojte partnera rovnou při výběru a dejte mu šanci prozkoumat i to, jak se souprava svléká. Některé podvazky svým jednoduchým střihem dovolují nošení kalhotek přes, což znamená, že si nejdříve nasazujete podvazkový pás, upnete silonky a teprve teď přichází na řadu spodní prádlo. Ke svlékání samotného pásu v tomto případě nemusí vůbec dojít, jak vám jistě došlo. V druhé variantě pás upevňujete až na spodní prádlo a cvoček po cvočku je třeba odepnout úchytné tahy, držící silonky. Ukázat a navést je někdy lepší variantou, než nechat druhého tápat a místo nadšení v něm probudit pocit nemotornosti.

 Komunikujte, vybírejte, zkoušejte a uvidíte, že pořízení si podvazkového pásu přispěje ke znovunalezení jiskry ve vztahu i vašem sebevědomí.

Pavla Snášelová